Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / ami ti ne gi li pita predvaritelno ?!?!
- От spartak Дата 2010-01-30 13:32
moje bi shtiaha da ti kajat 4e taka ne stava !
Parent - От gadalina Дата 2010-01-30 15:33
Бях там 2 часа докато започне кастинга.Понеже идвах от Аспарухово,и не ми се връщаше обратно,изчаках до 13.00ч.Обясних им че съм сама.Те ми казаха,че ще уведомят за мен.Ако имаше проблем щяха да ми кажат.Няма значение,аз просто споделих мнението си.Не ми хареса.И аз като всеки нормален човек,имах право да бъда оценена както трябва.Те дефакто не разбраха нищо за нас.Не зададоха нито един въпрос.Тъпо е.
Parent - От kokoboko Дата 2010-01-30 20:50
Вие ли бяхте сама с втората група от 7 двойки след 13:00 часа?
Parent - От gadalina Дата 2010-01-31 00:39
да аз бях
Parent - От gadalina Дата 2010-01-31 10:11
А ти си сигурно кавалера дето ме пусна да вляза в тоалетната преди теб.
Parent - От kokoboko Дата 2010-01-31 12:13
hmmmm
Parent - От kokoboko Дата 2010-01-31 12:17
Аз бях кадето ме избраха за "МИСТЪР" нали понеже както казаха бях единствен със шапка :-)  от русе Outsidera :Ppp
Parent - От gadalina Дата 2010-01-31 12:20
сетих се
Parent - От kokoboko Дата 2010-01-31 12:30
За съжеление мен с жена ми ме допуснаха след тези Игри, но уви към 16 следобед ни казаха , че кастинга за днес преключва (евентуално само за нас) и можело да ни се обадят. Много странно стана ..след нас останаха поне още 5 двойки да чакат.
Parent - От gadalina Дата 2010-01-31 12:32
да не ти пука.поне опитахме.
Parent - От kokoboko Дата 2010-01-31 12:37
Ами да ...то жена ми ме навиваше постоянно ...тя принципно има повече късмет от мен. Малко се разстрои. То как стана ..петъка след работа се прибрах ...пих си биричка , тя спеше ...беше към 22:30 и си викам беее утре 6 хваштаме влака за варна и отиваме на кастинг. събудих я и така се озовахме във Варна :-) Тя все още се надява, че сте се обадят а аз и казам, че тва беше края (може би)
Аз за тва си мисля, че ако сега спрем да мислим за тва.. ако случайно се обадят, ще бъде по-голяма изненада.
Parent - От gadalina Дата 2010-01-31 12:48
колкото повече се надяваш,толкова повече после може да си разочарован.
Аз сега като се замисля,малко ме плаши мисълта да съм там вътре.
Parent - От denicabg Дата 2010-01-31 14:16
Zdravejte se6tam ae za was nie bqhme nomer 2525,nas ni opredeliha tradicionnoto balgorsko semejstwo i do tam bqhme.Az ne sam saglasna mnogo,no horata tarsqt intrigi a pri nas nqma takava.Qvno celta e da se vkarat otka4alki a ne normalni semejstva,vaprosite im bqha mnogo malko bih kazala 4e se 4udeha kakvo da ni pitat i da ni razkarat po barzo s 3 vaprosa nqma kak da rzbere6 6to za hora stoqt sre6tu teb.Vidqh hora s absoluten selski mantalitet i nikakva kultura koito se ma4eha da se pravqt na interesni i 4uh izre4eniq ot tipa:6A SA UMAKNI S BOTU6ITE te prodaljiha napred.Moeto mnenie e 4e kolkoto pove4e stava6 za rezil si tam az ne sajalqvam 4e ne ni izbraha da prodaljim vapreki 4e ima kakvo da pokajem no i ne ni dadoha takava vazmojnost Te gubqt
Parent - От angelova_r3 Дата 2010-01-31 14:22
Здравейте имате ли идея ако са ви одобрили на 2рия кръг-интервюто,казват ли ви веднага или казват че ще ви се обадят?
Parent - От denicabg Дата 2010-01-31 14:31
na nas ni6to ne ni kazaha barzaha da izlqzat za6toto vkaraha druga grupa
Parent - От gadalina Дата 2010-01-31 15:31
ако целта на биг брадър е да покаже най-гадната страна на България пред света,то сигурно ще се получи.Вярно,че е шоу,но найстена критерийте им за избор на семейства бяха абсурдни.ние за да отидем на кастинга сме сметнали,че сме достатъчно интригуващи за това.Моята логика за това беше,че съпругът ми ме взе с две деца.Първо това много рядко някой мъж би го направил.Второ той беше 35 годишен тогава и беше свикнал да живее като единак.Беше му адски трудно да свикне с новият си живот.Жена и две деца,който не са негови.Все още не сме свикнали един с друг.Мисля,че нашият случай беше много подходящ за биг брадър и за това,което всъшност е целта на този фемили вариант.Щеше да е интересно семейство като нашето,като се прибави и факта,че вече си имаме и общо дете.Сигурна съм,че всички семейства,който са отишли на кастинга са интригуващи по свой си начин.Въпросът е,че от техния кастинг,те със сигурност не са разбрали за нас нито едно от нещата,който сега написах.Питам тогава?Как разбират,кое семейство е най-подходящо.Може би съм очаквала нещо различно.Незнам,но съм абсолютно сигурна,че критерийте им са неправилни.Вярно,че те определят правилата,но все едно.Просто,не ми хареса и това е.Нека показват селенията.И аз съм живяла на село през детсвото си,не целя да обидя хората от там,но не мисля,че ще покажат най-доброто от българския облик пред света.Нека да покажат нещо повече,и съм сигурна,че пак ще има достаъчно интрига за зрителите.
Parent От Karla Дата 2010-02-01 13:56
abe momiche, kakvo e tova i-kratko deto si nasviatkala kade ti padne! pishe se naIstina. mnojestveno chislo se obrazuva s I, sledovatelno kriterII. Sorry, niamam kirilica, ama pone sam gramotna. Samo s bleene po reality-programi ne stava...
Parent - От Karla Дата 2010-02-01 13:59
leleee i dve deca imala...
stoi po-dalech ot domashnite im po bg ezik togava!
Parent От gadalina Дата 2010-02-01 20:40
какво ти пука,колко правописни грешки имам.Аз като учех гледах братята си и сестрите си.А ти какво си правила?Ходила си по дискотеки и гаджета ли?Не ми пука какво мислиш за мен.Тук се пише за други неща,а не за правопис.Намери си друг сайт в който да поучаваш хората.Не харесвам хора като теб,който се правят на нещо повече от другите.Аз съм си аз,може да не съм идеална,а ти не ме познаваш,за да говориш така за мен.И не ме наричай момиченце,което всъшност би трябвало да ме ласкае,но от гадни хора някак си не звучи добре.
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / ami ti ne gi li pita predvaritelno ?!?!

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill