Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / кастинг варна
- От renata6668 Дата 2010-01-31 17:03
Nikolai Petrow Здравейте всички от екипа на БИГ БРАДЪР,и най-вече обръщаме се към продуцентите на предаването.АЗ и СЪПРУГATA... Вижте повече ми искаме да споделим огромното си РАЗОЧАРОВАНИЕ от така нареченият "кастинг'' във ВАРНА.Според нас всичко беше претупано сякаш да се отбие номера.Не се оплакваме за това че отпаднахме ,а по начина по който това се случи.Просто не мога да си обясня,защо не бяхме допуснати до интервю,какви бяха критериите. Вчера чух по телевизията,че нямало красиви и умни кандидати.,е ние бяхме такива.Може би сме били скучни ,или нещо от този род,незнам,но пак не ни беше обяснено.Съжаляваме ,че се явихме на кастинга,просто исках да го знаете.Още повече като видяхме каква двойка беше допусната,в подследствие всички кандидати бяха видно разочаровани от това. Ще се радваме ако получим някакъв отговор. БЛАГОДАРЯ
Parent - От renata6668 Дата 2010-01-31 17:04
Nikolai Petrow А и още нещо,ако това са ви критериите съжалявам за този формат на шоуто,аз лично няма да го гледам
Parent - От renata6668 Дата 2010-01-31 17:05
Nikolai Petrow Бяхме се подготвили за интервю,а то се оказа нещо доста по различно"глупаво,имахме доста интересни неща ,които да разкажем за себе си ,както и някои други от кандидатите,но не ни се отдаде такава възможност...е това не е ли глупаво,все пак това е същността на кастинга ,нали така?
Parent - От gadalina Дата 2010-01-31 17:38
браво найстена.сега знам,че съм била права за кастинга във Варна.не съм единствената разочарована.
Parent - От renata6668 Дата 2010-01-31 17:39
Ti koga se qvi?dnes li?
Parent - От gadalina Дата 2010-01-31 17:53
вчера
Parent - От denicabg Дата 2010-01-31 18:14
Izvinqvajte ama vie razbrahte li,4e horata sa tragnali po gradovete da tarsqt otka4alki to normalni semeistva bol v Sofiq ot Varna li 6te ni vzemat,sega 6te gledame nqkoi ludo semejstvo ot tuk po TV
Parent От gadalina Дата 2010-01-31 18:16
да не ви пука.те губят като не са ни оценили.
Parent - От renata6668 Дата 2010-01-31 18:16
TI SI NQMA6 NA PREDSTAVA KAKVO SEMEISTVO DOPUSNAHA DO INTERVU DNES,NQKAKVI ZOMBITA DETO VSE EDNO ZIVILIZACIQ NE SA VIJDALI...VERNO MOJE BI TAKIVA TARSQT,NO AZ LI4NO NQMA DA GO GLEDAM
Parent От renata6668 Дата 2010-01-31 18:22
nAI INTERESNOTO E 4E,OTIVA6 S NASTROIKATA ZA INTERVU,A TAM IGRAE6 NQKAKVI IGRI, I NE MOJE6 DA POKAJE6 NISTO OT SEBE SI
Parent - От gadalina Дата 2010-01-31 18:22
ами то си е за тях.не се ядосвайте
аз съм обидена от отношението им,но не съжелявам,че няма да влезем.
Parent - От gadalina Дата 2010-01-31 18:26
знам и аз минах през същото но не ме допуснаха до попълването на въпросниците,защото съпругът ми е в чужбина.
Parent От renata6668 Дата 2010-01-31 18:29
renata6668 18:28> NIE SASTO,NO PROSTO NE BE6E 4ESTNO,TOVA NI E QD NAI -MNOGO...ISKAHA KRASIVI,OPLAKVAHA SE 4E NQMALO KRASIVI KANDIDATI,NIE BQHME TAKIVA:)),A SASTO TAKA I DOSTA INTERESNI ,PSIHOLOJKATA NI HARESA ...TOVA BE6E O4EVIDNO ,NO KVO DA SE PRAVI,TOVA E,TOVA SA IM IZISKVANIQTA,NQKAKVI KLO6ARI STOM STE SA PO INTERESNI OT NAS MERSI OT TAKOVA 6OU
Parent - От denicabg Дата 2010-01-31 18:30
az za nenormalnici nqma da glasuvam
Parent - От renata6668 Дата 2010-01-31 18:33
NIE VAOBSTE NQMA DA GI GLEDAME,I DOSEGA NE SAM GO PRAVILA,NO STE PI6A I VAV FORUMITE ZA TQH...SPORED MEN TUK NI PRETUPAHA STOTO SA SI IZBRALI KANDIDATI OT SOFIQ I PLOVDIV V TOVA SAM SIGURNA
Parent - От renata6668 Дата 2010-01-31 18:38
A I VSE PAK SME SEVEROIZTO4NA BULGARIQ ,MNOGO NE NI OBI4AT NASAM TAKA 4E ,TOVA SASTO E PRI4INA
Parent - От gadalina Дата 2010-01-31 18:52
и аз си мислех същото.
Parent - От renata6668 Дата 2010-01-31 19:01
TAKA E TOWA E OSNOWNA PRI4INA ,TUKA MALKO NI PRETUPVAT ZA VSI4KO POSLEDNITE GODINI,NO KAKTO I DA E...TOVA E POLOJENIETO KAKVO DA SE PRAVI
Parent - От denicabg Дата 2010-01-31 20:20
I maja mi kaza sa6toto za Varna i Sofiq vinagi e bilo taka i taka 6te si ostane,da ne govorim pak za drugite gradove tam temata e golqma.
Parent - От nikita Дата 2010-02-01 10:45
И ние с мъжа ми стигнахме до втория етап с интервюто, продължи около пет минути, традиционно българско семейство и това беше.Ако тези,които се интересуват защо не са стигнали до интервюто искат да съпоставим игрите,и това те как са отговорили на въпросите,или каъде са застанали при избора на категория,нямам против. Ние си избрахме категорията у дома ми е най-добре,или нещо такова беше.Интересното беше,че само ние бяхме там.Не знам как може да е така,при условие, че кастинга е за семейнi двойки, как ще изберат повечето, че са купонджии или хора на изкуството, но това е друга тема.Не знам какви им са критериите,но наистина не са особено личните качества на участниците. Ясно е, че трябва бързо да отсяват хората, защото са мнооого, но това да е до коя снимка си решил да се снимаш или кръгче ли си зачеркнал или квадратче...
Parent - От jan-paul Дата 2010-02-01 14:46
renataXXXX, в коя група се явихте (около колко часа).
Питам, защото и моето семейство се яви вчера и нямам такива наблюдения.
Нас също не ни избраха, но не сме се обидили... хахаха
Parent - От jan-paul Дата 2010-02-01 14:49
Освен това, всеки смята себе си за умен и красив. Грозно е да се обиждат непознати хора с подобни епитети... "зомбита", "клошари"... Това говори за вас по-скоро- не за тях.
Parent - От renata6668 Дата 2010-02-01 17:28
jan-paul  kaji mi parvo ti v koq grupa be6e i ste ti otgovora
Parent - От renata6668 Дата 2010-02-01 17:39
nikita v na6iq slu4ai dvoikata koqto be6e dopusnata do kasting,bqha o4evidni narkomani ili nesto ot toq rod,no bqha absolutno naqsno i podgotveni za tezi igri...parvo jenata karme6e deteto kade li ne pred vsi4ki (estestveno s nqkakva cel),zatova govorq ,predvaritelna podgotovka ,i  estestveno sa imali nqkakva informaciq ot hora koito sa se qvqvali ,ili sa imali nqkakva informaciq za tova kakvi sa nivata v kastinga.Nie li4no se qvihme ot lubopitstvo,i bqhme ubedeni 4e ste se klasirame ...no bqhme podgotveni za intervu,ne za tiq gluposti.No qwno ne tarsqt dvoiki ,koito sa dostata4no atraktivni,a takiva deto se pravqt na ludi,i kato vlqzat v kastata ,vsi4ko e do tam ,proli4ava si kakvi sa.No stom razkovni4eto e v nqkakav list s triygqlnici ,kragove i pravoygylnici,mersi ot tova 6ou.Imam oste mnogo kakvo da kaja,no nqma smisal!
Parent От vesito Дата 2010-02-01 17:51
ami tia kato e po4nala da kurmi kadeto i padne ti pyk shto ne se seti da izvurshite edin dva polovi akta ei taka pred vsi4ki za da vi zabelejat vas ?!?!
Parent - От renata6668 Дата 2010-02-01 17:54
I oste nesto,o4evidno e 4e otsqvaneto stava po gradove...tova si e nqkakva tqhna politika
Parent - От renata6668 Дата 2010-02-01 17:57
aktovete v kastata ,ne na kastinga.Vse pak tova e 6ou,ne kasting,vsi4ko se pokazva vatre,no te stom ne mogat da otseqt ,ste vidim kolko ste e interesen formata
Parent - От jan-paul Дата 2010-02-02 08:37
Ние се качихме на кастинг около 15 часа. Отпаднахме още на игрите, при все че сме смесен брак - съпругът ми е французин.
Не съм се обидила, защото не съм имала кой знае какви очаквания.
Но ти явно си държала на всяка цена да бъдеш одобрена и те е яд, че някой е имал повече информация от теб.

Пъ.съ. А как точно прецени, че двойката са наркомани - дозите пред вас ли си ги взеха?
Parent - От jan-paul Дата 2010-02-02 08:42
До момиченцето с половите актове

Във Франция гледката майка да кърми детето си е съвсем нормална, дори на обществени места. Никой не се възмущава. Чудовищно невежество е да се сравнява кърмене с полов акт. Прости българки!
Parent - От denicabg Дата 2010-02-02 10:48
Alo kulturnata!Draj se malko nali si mnogo kulturna kakvi sa tiq epiteti kato ne si saglasna s mneniqta tova li ti naj vazpitaniq na4in da se izkazva6?Po spokoino q karai nikoi ne si e pozvolil tuka da obijda,stoi si tam v franciqta da si karmi6 i tolkova.Men speciqlno ne mi e priqtno da gledam visnalite cici na ob6testveno mqsto i visoko vdignatite glavi na majkite koito si mislqt 4e vsi4ko im e pozvoleno kato sa karma4ki i vsi4ki trqbva da se saobrazqvat s tqh vse edno nie sme po malko ot tqh,6te me izvinqvq6 ama po RAZVRATNI hora ot francuzite ne sam vijdala.
Parent От jan-paul Дата 2010-02-02 11:42
Е, аз поне обиждам само "тук присъстващи" :-)

Между другото, когато обобщаваш, винаги си в позиция да сбъркаш. Няма понятия като "всички кърмачки" и "всички французи". От написаното от теб съдя, че французи си виждала само по телевизора :-))))
Parent - От mirei-matio Дата 2010-02-02 14:03 Редактирано 2010-02-02 17:26
denicabg мамите кърмачки ,достойно дават нужното на бебчетата си.И дали ти се чувстваш втора ръка, ти си знаеш. Изказванията които направи не ти правят чест.А по повод циците .твойте на мястото ли са си .И явно си пробвала доста французи ,щом даваш такива становища.renata6668 може би ако си беше показала изтинската съшност, както тук щяха да ви одобрът.Но извинявай,ти каза че не си била добре подготвена.
Parent - От denicabg Дата 2010-02-02 14:56 Редактирано 2010-02-02 15:07
S francuzi sym rabotila i znam 6to za stoka sa,a za majkite karma4ki si izkazah mnenieto koeto mislq nikoj ne obijdam kazah tova koeto sam vijdala i gledkata ne e priqtna razbiram majkite koito sa se zagarnali s ne6to a az sym vijdala jeni koito go pravqt po naj nepriqtniq na4in 4e da ti stane kofti i neudobno na teb vmesto tqh, ovajavam va6ite mneniq taka4e ne smqtam da sporq.Za kakva vsa6tnost govori6 i za kakva podgotovka 4e ne razbrah?tova 4e imam razli4no mnenie ne moje da mi slaga6 nqkakv etiket.A za tova az dali se 4ustvam kato 2 raka nqma da komentiram izkaza e dosta nepodgotven,stava duma za malko prili4ie.
Parent - От renata6668 Дата 2010-02-02 16:46
jan-paul...ti slu4aino da ne si karma4ka,4e mnogo znae6,i gi razbira6 nestata.Az sam bila vav Franciq ,taka 4e ne se izhvarlqi,tova sa hora deto ne imm puka ot nisto,nisto obsto s tova tuk....saglasi se s men i spri da pi6e6 gluposti,molq te
Parent - От renata6668 Дата 2010-02-02 16:52
ti kak go sa4eta tova karmene s polov akt ,nesto mai ne si mnogo v 4as,kade go vidq tova?!!!Pro4eti pak vnimatelno ,i togava davai komentari,i toq pat predi 4a6kata:)...za jan-paul
Parent - От jan-paul Дата 2010-02-02 16:58
mi tia kato e po4nala da kurmi kadeto i padne ti pyk shto ne se seti da izvurshite edin dva polovi akta ei taka pred vsi4ki za da vi zabelejat vas ?!?!

Ето тази простотия репликирах. Чети преди да пишеш :-)

Между другото бих предпочела да гледам кърмачка в предаването, вместо досадница, лепяща етикети като стара магазинерка от квартална бакалия. Това вече го гледахме в Биг Брадър 3 - тризначките визирам. Между другото, рената по акъл ги конкурира. Така че, евала на продуцентите, че са ни го спестили.
Parent - От renata6668 Дата 2010-02-02 17:35
Ako ti naistina si vav Franciq ,ili si bila,ste6e da misli6 po ewropeiski,i nqma6e da izpolzva6 takiva elementarni epiteti,a otnosno tova kakvi hora trqbva da sa v kastata ne si ti 4oveka deto go opredelq,tova si e sobstveno tvoe mnenie....slu4aino da ne bi ti da si taq karma4ka,4e go vze tolkova prisarce!!!!Mejdu drugoto ,imame dve deca,dve mom4enca,malkiq e na godinka i edin mesec,i vse oste go karmq,zatova 4e nqmam nisto protiv taq karma4ka,a zaradi tova 4e,tova se izpolzva za nqkakva cel,ako me razbira6 de!!!!!
Parent - От renata6668 Дата 2010-02-02 17:40
Az nqma da te obidq za razlika ot teb,tyi-kato be6e mnogo elementarno, i smqtam 4e vsi4ki v toq forum ste se saglasqt s men,ako tova ti e re4nika po -dobre spri dotuk
Parent - От jan-paul Дата 2010-02-02 18:01
Ти направи опит да ме обидиш - с това подмятане за чашката :-) Или забрави.

А че предпочиташ да обиждаш трети лица, вече разбрахме. Речникът ми е по-разнообразен от "чашка", "наркоман", "клошар" и прочее. И на кирилица съм се научила да пиша

пъ.съ. Щом си кърмачка, би трябвало да знаеш, че не можеш да накараш едно бебе да бъде кърмено насила. Така че кърмене с някаква цел ? Цел да си нахрани детето може би :-))))))))
Parent - От renata6668 Дата 2010-02-02 18:13
ne si prava mila,za nito edno ot nestata...qvno nisto ne si razbrala,a i nne e taq tematq v saita...neka sprem dotuk
Parent От mirei-matio Дата 2010-02-02 18:23
renata6668 знаеш ли приказката"на кривия ...... и правата дупка му е крива"
Parent - От mirei-matio Дата 2010-02-02 18:26
renata6668 ако изкаш да си разбрана правилно ,смени начина си на изразяване.
Parent - От renata6668 Дата 2010-02-02 18:31
izglajda s teb ne se razbirame ,taka 4e po dobre da sprem dotuk,kakv e smisala da sporim i da se obijdame,mejdu drugoto za parvi pat pi6a vav forum ,i ne smqtam da go povtarqm....to nqma krai,moje da si sporim FOREVER,sorry ama az nqmam vreme za tova, s nai -dobri pojelaniq i dotuk,ot moq strana
Parent - От dura-bura Дата 2010-02-02 18:53
Не разбирам има ли одобрени за следващ кръг двойки явили се във Варна.Никой не пише знае ли се някоя пикантерия?САамо някакви жени се заяждат една с друга тук във форума,но моля ви вземете и продължете тези разправии на друго място в скайп например.Аз искам да чета коментари за кастинга и впечатления на хората.Не да ме занимават дребнави виждания
Parent - От nikita Дата 2010-02-03 06:35 Редактирано 2010-02-03 08:44
Ох, ох, не може без панаир да мине една тема.Аз имам две малки деца,кърмила съм ги по една година,но никога не съм си позволявала да е на публично място.Има как да се покрие човек Винаги.Не е красива гледка и това си е,по-скоро не е гледка за чужди очи,най-малкото, има всякакви ненормалници по улиците.Насила може да не можеш да дадеш да суче,но общо взето детето не отказва кърма.НО, това си е решение на тази жена,и не ме засяга!!!
Ами пикантерии не бих казала,че имаше, игрите не са тип състезания, елементарни игри,мисля си че по-добре тези, които тепърва ще ходят на кастинг да не ги знаят.Не за друго, ами не е сигурно кой от начините на действие в случая е правилен за журито,и ако предварително знаят игрите,ще умуват , а може би спонтанноста е важна.
Ще дам пример. Някои от жените (влизат едновременно около десетина двойки), трябва да си изберат чужди мъже, т.е. аз трябва да посоча чужд мъж. И това е.След това някои от мъжете трябва да изберат жена различна от тяхната. Обаче - каква ли е целта? Общо взето забелязах,и на мен, и на мъжа ни се падна да избираме, че автоматично избрахме по-невзрачни партньори.Може би е подсъзнателно,все пак си с партньора си.Може би това гледат,не знам.И такива разни.Сега, като знаят че има такава игра,на бъдещите участници става ли им по-лесно?Затова бъдете спонтанни,участвайте, говорете.
Parent От vesito Дата 2010-02-03 15:27
nujdite na 4ovek sa sramni spored razbiraniata mu,kakto e kazano 4e grehovete sa spored savesta ti !!! sega az vednaga se seshtam za darjava 4len v evropeiskia saiuz, niama da kaja koia ,kadeto ako ti se dopikae ili doaka niamash griji kade shte e tva :-) e drug e vaprosa sega 4e horata tam postoianno sa napusheni ,oba4e kvo sega dobur 4ovek loshi raboti ne moje da zadurja v nego :-)))   vie mai zabravihte kak predi dvaiset godini ,kato beshe cvetusht turizma ,na vseki mu se e slu4valo da vijda niakade sednala 4ujdenka da kurmi i nie se narejdahme na opashka ot strani da plaknem o4ite :-))) ama shtoto nie go obrushtame na sex vednaga v glavite ni misleno :-)) eto tova e gospoda ,koi kakvito shvashtania i  razbirania ima za jitieto ! az za vazpitanie ne smeia da govoria,zashtoto ,ako mi biahte deca shtiah da se otkaja 4rez darjaven vestnik ot vas :-)))
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / кастинг варна

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill