Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / Ей, я се научете да пишете!КИРИЛИЦА!
- От MarkizaDioChat Дата 2010-03-14 11:30
Безобразие, тази латиница.............
Потресена съм, как се пише тук, не говоря за правописа, а за шльокавица и латиница............брей, че европейци станаха всичките(нямало уж клавиатурата кирилица-акъл нямате за да си я добавите)неграмотници бъкат............
Parent - От konserven Дата 2010-03-21 19:16
Да се научат, но като не искат, не че не могат. :-)
По-добре да си пишат на маймунския там, че ако е на български, нито пунктоации, елементарни правописни грешки, луда работа ........
Parent - От spartak Дата 2010-03-22 06:59
абе бързате да обвинявате хората пак без да се запитвате дали нямат причина да пишат на латиница ами ако са тъпанари например ?!?! :-))))))))))))))
Parent - От konserven Дата 2010-03-22 07:47
Ами то има и такива, които и на български пишат, и пак си личи, че са в категорията .....
Parent - От spartak Дата 2010-03-22 12:59
така е господине според мен трябваше да се класирате за най най най най ...интелигентния и знаещ човек !!! от получаваш едно голямо ЕВАЛА :-)))
Parent - От konserven Дата 2010-03-22 13:58 Редактирано 2010-03-22 14:10
Много моля да не ме пунктираш постоянно на всяко изречение, нито сте ми приятен/на, като чета какви ги "дробите" тук във този форум, и поради този факт нямам някакво желание да влизам в измислени кавги и пререкания с когото и да е било, най-малкото с теб. И някъде да съм споменал, че горенаписаното от мен се отнася именно за теб ? Това, че сам/а се навираш между шамарите, си е лично твой проблем. Но те моля повече да не ме занимаваш със себе си.
п.с. Имам чувството , че си душевен вампир, чакаш някой нов да се появи, и го пробваш и него как ще отреагира. Но този път си ударил/а на камък.
Успех !
Parent От spartak Дата 2010-03-22 16:54
абе ше та пробвам накрая аз тебе:)) Само си виж интелигенцията и колко още като теб минаха през мен и си отидоха и още колко сигурно тепърва ше влязат:)) Хем се имаш за интелигенция пък хем влизаш отново и отново в конфонтация с най великия адвокат на света :-))) според мен трябва като по интелигентен мъж,да си плюеш на фасона и да отстъпиш :-)))
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / Ей, я се научете да пишете!КИРИЛИЦА!

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill