Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / РЕКЛАМАТА НА БИГ БРАДЪР ФАМИЛИЯ
- От stinka Дата 2010-03-15 11:24
Хахахаха муахахахахаааа хахахааа

АКО ПРИЕМЕМ ЧЕ РЕКЛАМАТА ОЛИЦЕТВОРЯВА, ПРЕДСТАВЯ, ПРОДУКТА; ПРЕДСТАВЛЯВА ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЪМ ПУБЛИКАТА ЗА СКЛЧВАНЕ НА ДОГОВОР; ОФЕРТА, НА ВНИМАНИЕТО НА ПОТРЕБИТЕЛЯ: ПРЕДСТАВЯМ СИ КАКВО "АКИ" НИ ГОТВЯТ ТАЗИ ПРОЛЕТ. ГОЛЯМО АКИ - БЕБЕШКО - ЗАВИТО КАТО БАСТУНЧЕ - В ПЛАСТМАСОВО КЛЕКАЛО - ЦВЕТА ОСТАВЯМ НА ВЪОБРАЖЕНИЕТО ВИ.
Ако звучи обещаващо - хапвайте.

От известно време Нова разочарова със съдържанието което предлага, но това е върха на простотията. Представям си какво творческо безсилие, каква необразована инфантилност и каква липса на вдъхновение е родило тази реклама. Припадам си от смях като си представя как функционират тези екипи. Но е жалко защото това е голяма отговорност - да създаваш съдържание на вниманието на масовата аудитория. Поставено в ръцете на безхаберници то си е истинско оръжие за масово унищожаване.

ИСКАМ ДА ВИ УВЕРЯ, ЧЕ ТАЗИ РЕКЛАМА СЪЗДАДЕНА ЗА НОРМАЛНА ЕВРОПЕЙСКА ТЕЛЕВИЗИЯ - НЕ САМО НЕ БИ ВИДЯЛА ЕФИР АМИ БИ КОСТВАЛА ДОГОВОРА НА ПРОДУЦЕНТА С ВЪПРОСНАТА ТЕЛЕВИЗИЯ. Тук си играем на кръжоци по телевизия.

Пращам ви много целувки и ще прескоча обсъждането как се подигравате с много хиляди българи, които на вечеря са принудени да гледат детските ви изпражнения. Аз лично сменям канала за до-края-вечерта. Докато един ден спра да пускам Нова изобщо.

:D :lol: :D :lol:
Parent От spartak Дата 2010-03-15 15:59 Редактирано 2010-03-15 16:01
аз лично не бих подкрепил тази жена !!! не заради рекламата,защото забравих как се наричаше този вид реклама,рекламират нещо което със сигурност ще го запомнят зрителите и ще го свързват в случая с ббф.дотук ок ,обаче ,имаме предвит че е криза в момента,а на всеки ще му се иска да пусне поне един два пъти смс.вапроса ми към продуцентите е защо не се саобразят с този факт и да намалят цената на смс услугата и без това не е кой знай какъв наградния фонд в сравнение с финансовите постъпления от смс.
Parent От komar85 Дата 2010-03-15 17:56
рекламата наистина е крайно неприятна и доста досадна.на всичкото отгоре-дълга,нерелиастична и гнусна
От parcalesia Дата 2010-03-15 19:04 Редактирано 2010-03-15 19:08
.

Рекламното клипче беше забавно първите няколко гледания, но изведнъж омръзна. Аз лично така и не схванах последните кадри, там, където съседа звъни и бащата отваря и кво си казват, все не мога да разбера, нито да схвана смисъла.... Хелпппппппппп.
Като цяло е повърхностно, недоизпипано и наистина дразни. И какви са тия артисти, нищо не им  разбирам като говорят.

.
- От MAREIA Дата 2010-03-15 23:06
_______________________________________________________________

Перси,

на края на рекламата, Ники Юрумов пита ,,зелето ли претакате?'', нещо като ,,уффффф, че мирише... добре, че мама е купила Глейд''

а иначе, на актьора който играе бащата(не знам името), но много съм се смяла на две негови изпълнения

http://vbox7.com/play:74ca7526

http://vbox7.com/play:a6e985f9
*
Parent От tigar Дата 2010-03-16 06:07
ха ха ха. Не му знам името на артиста, ама монологът на перничанина за Пловдив ме изкефи страшно.
Parent От Merlin Дата 2010-03-17 08:16
Маре,
даже човекът си мислил, че му мирише на зеле и подава чашка, че да му сипят зелев сок. Обаче му показват гърнето с биг аки...
Рекламата ми е тъпа и гнусна от самото си начало.
Виж, ония в началото, за набиране на кандидати по-ставаха... поне нямаше гнусливи елементи: "Веднъж да ти потрябва жената и..." :-)
- От parcalesia Дата 2010-03-16 11:27 Редактирано 2010-03-16 11:30
.

Вярвате ли ми Пълна лудница не съм го гледала нито веднъж. Знам, че не ми вярвате.
Маре, мерси за помощта, убих се да се чудя какъв е смисъла в края на рекламата. Снощи междувпрочем я бяха клъцнали... обърнете внимание.

.
Parent - От spartak Дата 2010-03-17 05:47
парци ако ми дойдеш на гости ше участваш в пълна ебница :-))
Parent - От tigar Дата 2010-03-17 13:11
Алоу, гладиатора, не ми закачай мацето. Че духове ще те гонят нощем :-)
Parent От spartak Дата 2010-03-17 13:19
кое е твойто маце?
От parcalesia Дата 2010-03-17 13:22
.

Аз съм неговото маце. На теб ти  предлагам Анабелка. Тя е готина.

.
От MAREIA Дата 2010-03-17 15:16
...................................................................................................

                   Я, тук е почнало разпределението, кой с кого...хи хи

до тук добре, хареса ми!- няма анкета, ама аз да си дам своя глас и подкепа.

              ***************************************************
                                              Монро, цун и тук!

наистина това беше страхотно попадение  ,,веднъж да ти потрябва жената и...''

но и ,,биг акито'' може да се превърне в емблема на този сезон, не че и другите не са имали моменти,
в които доста засмърдяват, та чак люти на очите. :-)

Дано поне форума не го докараме до това ,,биг миризливо''претакане на зелето.

           ...............................................................................................

                         Перси,
наистина ли са резнали края на рекламата, и дали се дължи на тази тема?
Не вярвам, някой да се инересува и влияе от мненията ни, но зне ли човек...
*
От daniela Дата 2010-03-18 13:13
edin vapros zakvo se gnosite ot  ''big aki'' kato vsqka jena sa sblaska s tova kat stane maika i kakva e taq gnusutiq vse pak vsi4ki serem koi znae kvo e stanalo to ne sa vijda ne barkat v nego vie kat serete kvo gnusva e da sa izbarshite li ai samo gluposti gnusno nz si kvo vseki kritikuva pak zakvo za edno aki na bebe vajnoto e che reklamata e podhvanala cqloto semeistvo dori i za na bebeto akoto tva e kat pokazvat damski prevrazki hubavo li e ne am nikoi ne sa gnusi nali bahti horata ste 4esno nqma nishto strano tva ni e v prirodata serem pardim origvamesa pikaem kat sme bili malki drug ni e barsal gaza kvo da sa gnusim li
- От haueifi Дата 2010-03-22 18:52
Какво мислиш за Big Brother Family
Parent От гърга питич Дата 2010-03-22 18:56
мисля че ще е поредната порция затъпяващ материал поднесен на всеядното животно наречено -български телезрител!!!!!!!!!!!

маймунизацията е в пълен ход!!!
освен това ПО-ГРОЗЕН И ДРАЗНЕЩ   ФОРУМ -НЕ СЪМ ВИЖДАЛ!!!!!!!
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / РЕКЛАМАТА НА БИГ БРАДЪР ФАМИЛИЯ

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill