Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ НА ЧАТ СТАИ
- От spartak Дата 2010-03-09 18:24
повечето от нас прекарват свободното си време в някой чат за развлечение или сутрин докато си изпием кафето.Аз съм от скоро потребител на чат кампани :-) обаче искам да ви кажа че съм възмутен от отношението на тези които се явяват там нещо като шефове,не ги знам как се наричат ,модератори ли или админи за мен лично няма никакво значение, не ми е работа да се бъркам в нещата на майкал софт :-))) НО !!! какво имам предвит,като споменавам за тяхното отношение ?!?! питам се имат ли нужната клалификация тези кото отговарят за потребителите в чатовете ?!?!? а по конкретно ... не книжката кара колата :-) !!! за тези които не са ме разбрали ще го кажа така !!! влизам в някой от тези чатове така наречени стаи примерно като маняци като хасково като само за модератори ...тва са просто имена на вапросните чатове ,но тези хора ако са в лошо настроение започват да те самите да посяват агресия.Примерно влизам,питам как сте ,а на среща ми -я по полека ,саобразявай се малко.Не казвам нищо за възраста на тези момичета и момчета,но според мен ,ако потребителят не псува и не се държи ценично,не би трябвало да е проблем,защото ,ако и чатовете са станали жандармерия,то в такъв случай ние какво правим там ?!?!?!?!?!?!? Какво ми се случи преди малко ли ?!?!?  Ами случи се да вляза в един от тези чатове и докато вляза след около 30 сек ме изхвърлиха с сабщение че имам много поздрави от друг модератор от друга стая ?!?!?  Ами какво да кажа освен че истинската простотия побеждава само изкуствения интелект !!! Не съм им съдник да им казвам че са гейове или гадове,но според мен те сами се осъждат !!! тва е господа ако ви е светнала лампата ,просто си правете сметката в кои чатове влизате :-) Аз не бих ви препоръчал някои от тези чатове :-)
Parent - От Denia Дата 2010-03-10 07:34
Бива ли така! Лоши хора, ей.
Като гледам и във форума какви ги твориш и колко "почитатели" имаш отсега, май и тук няма да се задържиш много.
Parent - От spartak Дата 2010-03-10 08:09
всеки има право на мнение и аз уважавам твоето :-)
Parent - От Denia Дата 2010-03-10 12:17
Радвам се, ако е така, но от досегашните ти изяви не останах с такова впечатление. Както и да е.
Parent - От spartak Дата 2010-03-11 03:59
дени от къде си мило ? може да ми станеш любовница :-)
Parent - От Denia Дата 2010-03-11 07:06
Може, може У нЕкой друг живот, обаче.
Parent - От loza Дата 2010-03-11 10:41
Aу не може да бъде спартак се възмущава.:-))))))))))))))))))
Parent - От spartak Дата 2010-03-11 10:47
ами и аз съм човек бе  loza :-))))))
Parent - От loza Дата 2010-03-11 11:01
Ама ти за първи път ли влизаш по чатове? А по форуми?
Parent - От spartak Дата 2010-03-11 11:04
даам
Parent - От loza Дата 2010-03-11 11:09
Арменец, ти наистина ли имаш деца или си правиш майтап с форума. Между нас да си остане сайта е много скапан. Ако не  прехвърлят форума на нов сайт, форумът ще умре.
Parent - От spartak Дата 2010-03-11 18:07
естествено че имам да не съм ялов:) имам най хубавото и умно дете :-)
Parent - От loza Дата 2010-03-11 18:24
Ами значи си дърт :-)))
Parent От spartak Дата 2010-03-11 18:29
че каде съм казал че съм млад :-))) вече съм на 19 :-)
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ НА ЧАТ СТАИ

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill