Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / Имам идея !!
- От mimschy Дата 2010-03-05 19:30
Понеже се обсъждаше, че в къщата семействата ще се делят на Богати, Бедни и т.н. и ще получават нещо като нормални заплати, т.е. бедните ще си получават някой друг левец, а богатите ще си се радват на парички, предлагам следното : защо не им се разменят възнагражденията ? В смисъл такъв, че да може да видят богатите, хората около тях как живеят с малко пари, а от друга страна и бедните да "живнат" малко. Идеята ми хрумна от постоянното обсъждане на безработица, ниски заплати за нормалните граждани, а високи за онези, които по никакъв начин не се различават от обикновените... А и освен това лично на мен ще ми е интересно как ще се справят при различни условия. Какво ще кажете ? ;р
Parent От Shushi Дата 2010-03-13 17:33
Аз си мисля че това ще е най-тъпия сезон и предлагам да няма следващ
- От daniela Дата 2010-03-06 11:00
i az tva sam si misla kato ideq zashto v drugite strani e imalo takiv sezon bogati bedni i sa si smenqli rolite tva naistena shte pokaje dali bogatite shte mogat se opravqt s malko pari i dali 6te si vzemat poluka 4e ne parite pravqt 4oveka prosto sa edna neobhodimost za6to ima mnoo bogati i mnoo nadmedni hora
Parent - От loza Дата 2010-03-06 12:37
И на мене ми се струва страшно интересно ако богати и бедни си разменят местата. Богатите да трябва да живеят със средна заплата , а бедните да живеят с много пари. Тогава ще гледаме сеира и на едните и на другите.
Parent От bibi Дата 2010-03-19 22:43
Сигурно ще има нещо такова, под формата на мисия някаква. Ще го направят.
- От daniela Дата 2010-03-07 18:12
togava shte ima izpalneniq zashto edin beden i zabaven s mnoo pari kak sa otpusne pak nqkoi bogat nadmeden da vidi kvo ida se osaznae 4e ne nishto poe4e ot drugite
Parent - От neposlu6na Дата 2010-03-12 13:27 Редактирано 2010-03-12 13:35
Tolkova ste ogranicheni vsi4kite,4e pove4e ot 200 lv zaplata ne zaslujavate!
Mnogo znaete da govorite vie-''bednite''-da sme bili vidqli kak ste jiveli vie!Ma da vi sujali 4ovek napravo...Pari nagotovo da vi dade!!!
'shoto nali ste sakati i bolni i taka ste si rodeni...(v mozucite si ,estesveno,imam predvid!)
Samo znaete da se oplakvate i da zavijdate,dokato prez tova vreme onezi hora,koito nari4ate bogati sa riskuvali,padali,stavali-ne sa se predavali i nikoga ne sa se ot4ayvali,koeto dori na dumi ne zvu4i lesno i posle -imali sa prai,bili nadmenni!E kak ne-krakata li da vi celuvat be gotovanci,straxlivci!
Slojili ste v ramka malkite si mozu4eta,ne smeete da mrudnete i sm ot polojenieto v koeto ste i ste zabili glava v zemqta,dokato tayno zavijdate na oniq-bogatite,a nai-sme6noto e 4e ste si vuobrazili,4e parite na bogatite sa im na gotovo!Nqma lesni pari!Zapomnete go vsi4ki vie !Nqma!
Vseki polu4ava to4no tolkova,kolkoto e zaslujil!
S tqloto i negoviqt trud pari ne se izkarvat !Gospod ni e dal mozuk,s koito da mislim i da se otli4im ot jivotnite!A vie deystvate kato jivotni ili roboti i pretendirate za 4oveshki zaplati...To vseki iska da poloji malko usiliq i da spe4eli mnogo,a pove4eto ot vas edva li ne da im padne nagotovo ot nebeto ili da doyde nqkoy i da im predloji na krak nqkoq oferta-no znayte,4e takiva 4udesa dori i po koleda ne stavat!
Celiqt kapital na sveta e vuv vas!Nqma nevuzmojni ne6ta!Edinstvenata pre4ka,za da izkarate  mNOOGOO pari ste si VIE!
I dokato Vsi4ki vie mrunkate,nedovolstvate,zavijdate,izpulnqvate zapovedi,za6toto taka e po-lesno a posle puk  se  i oplakvate,nqkoi HORA izkratvat pari...I to mnooogo!
Parent От spartak Дата 2010-03-12 16:04
алооо баровката ,май господ ,като е давал акъл на хората ти си седяла под моста :-))))    на теб пък кой ти каза че си умна красива шармантна и богата ?!?!?!?  да вземеш сега да отидеш при тоя същия и да го гръмнеш за да си направиш услуга:))) ама недей така бе мойто миче ,аз направо чета и то няколко пъти написаното от теб и ме развесели до смях :-))))  сега запомни добре какво ше ти кажа ,ти наистина си права ,че има и бедни има и богати,но на 100 процента искам да ми верваш че ти си от първата група :-))) защо ли ?!?!? защото си умствен инвалид 1 група и кой знай каква смещна кокарджа си и ми се пънеш тука в моя форум !!! да ти скоча на барофския фасон аз на тебе !!! ей тва сме българите !!! и ако някой ме пита как можем да се оправим ?!?!? ще кажа че единствения вариант е да заличат българия от картата и тука да дойдат чужденци ,хем и на нас ше ни олекне че сме се избавили от мъките :-)))
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / Имам идея !!

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill