Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Предложи семейство за участие в Big Brother Family / Предложи семейство за участие в Big Brother Family / Много грозен форум
1 2 Предишна Следваща  
Анкета Харесва ли ви форума?
Да 3 9%
Не 30 91%
- От parcalesia Дата 2010-02-26 16:30 Редактирано 2010-03-04 19:52
.

Не ми харесва форума.

Използвайте опцията  tpcTpcRepl за ново мнение, че ме дразни неподредеността на отговорите. Ще помоля да се гласува по съвест, а не на база лично отношение към мен, както е сторила Митрева.

===========================================================================================================================

Постарайте се да оформяте постовете си красиво и естетично, тъй като съдържание липсва  постовете на почти всички без Марето, ще наблегнем на форма.

===========================================================================================================================

.
Parent - От Leny Дата 2010-02-27 13:35
кър кър кър
Parent - От parcalesia Дата 2010-02-27 13:36 Редактирано 2010-02-27 13:39
ЕХЕ, БРАВОС, само 6 гласували, не се стеснявайте, молим, дайте си компетентното мнение и откровено си признайте, че форума е грозен.
Parent - От Leny Дата 2010-02-27 13:39
ти щом си се оправила, за да пуснеш анкета, значи не е толкова зле :Р
Parent От parcalesia Дата 2010-02-27 13:40
Ади сега да не се подценяваме, това с анкетата ми се получи без да искам ха ха ха
Parent - От spartak Дата 2010-02-28 06:53
ако е по хубав форума у вас ли ше си го носиш ?!?!?!?!   и ти си грозна ама те тарпиме :-))
Parent - От parcalesia Дата 2010-02-28 08:04
Кои сте па вие? Жалки чатърчета. Я млък.
Parent - От spartak Дата 2010-02-28 10:30
млък ше кажеш на мажа ти ,пред мен само мирно се седи !
Parent - От Leny Дата 2010-02-28 11:27
Спарта, по-кротко бе!
Parent От parcalesia Дата 2010-02-28 12:08
Какъв е този Спарта, четох какви безумици пише в чата и има наглостта да ми се дърви нещо тук.
Parent - От spartak Дата 2010-02-28 14:22
акъл не давай!
Parent - От elia123 Дата 2010-03-01 13:36
само пари....нали,СПАРТАААК...
Parent - От spartak Дата 2010-03-01 15:25
дайте ми пари и ще повдигна земята без да ползвам лост :-)
Parent - От parcalesia Дата 2010-03-01 17:12
Елия123 ти да не заместваш Мая123 в качеството й на първи подгласник?
Parent - От spartak Дата 2010-03-01 17:24
ще престанеш ли да ме псуваш !
Parent - От parcalesia Дата 2010-03-01 18:11
Ама ти наистина ме харесваш... :-)))
Parent - От spartak Дата 2010-03-02 03:14
дай снимка и после щи кажа:)
Parent - От parcalesia Дата 2010-03-02 08:32
Parent - От spartak Дата 2010-03-02 08:36
знаех си че приличаш на коза :-))
Parent - От parcalesia Дата 2010-03-02 11:38
Знаех си, че не можеш да си позволиш готина мацка като мен.
Parent - От spartak Дата 2010-03-02 14:24
единствената прилика между тази на снимката и теб е това че и двете имате нос между очите :-)))
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-03-02 14:27
съмнявам се че носът и е такъв, сигорно е извит надолу...
Parent - От spartak Дата 2010-03-02 14:29
бравос митра знех си че и ти имаш поглед върху парцалеса :-)))
Parent - От parcalesia Дата 2010-03-03 07:42
Да ви имам и погледа, и правописа, и каквото още там имате за показване.
Parent От spartak Дата 2010-03-03 08:25
ами за разлика от тебе имаме кво да показваме а ти поне цици да имаше че да ги показваш и тва липсва :-))) валяк те газил :-)))
Parent От elia123 Дата 2010-03-05 08:28
НЕ ЗНАМ ЗА КАКВА МАЯ123  е думата и не ме засяга ,още по-малко за ''подгласничка''--------ЗА КАКВО ПОДГЛАСНИЧКА???КАТО ЦЯЛО СИ ЗАЯДЛИВА И НЕПРИЯТНА,единственото ми положително към теб е ,че пишеш правилен български,БРАВО
Parent - От parcalesia Дата 2010-03-02 15:56
Митрева, на теб само ще ти кажа- явила се на кастинг за участие в Биг Брадър и повече няма нужда да те обиждам.
Parent От parcalesia Дата 2010-03-02 15:58 Редактирано 2010-03-02 16:00
Този форум не само, че е грозен, но започвам силно да се съмнявам дали някои от участниците му не са от Помощно училище.. пардон.. училище за хора, нуждаещи се от специални грижи.
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-03-03 06:08
Щом смяташ, че това е обида..... добре, но да те попитам, като не ти харесва чата, не ти харесва предаването, а и хората, които са го направили, КАКВО ПРАВИШ ТУК? Явно имаш някакъв проблем.... Иди на психолог, може и да ти помогне, макар, че силно се съмнявам...
Parent - От parcalesia Дата 2010-03-03 07:38
Митрева, хайде молим, поредната психоложка на форума. Какво очакваше да ти отговоря на тъпизма по- горе- за красивия ми нос, нали се сещаш, че няма как да пропусна да ти го туря, щото най- обичам кандидат- майсторки на предположенията. Предаването е интересно и го следя, за хората, които са го направили къде видя да споменавам нещо, тук се забавлявам, когато ми се усмихнат и аз се усмихвам, когато ме обидит и аз обиждам- елементарно. Който и психолог да попиташ, едва ли ще ти отговори, че това е аномалия... Няма смисъл да намесваш сложни науки, там, където обяснението е съвсем просто.
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-03-03 09:07
не съм психоложка и нямам претенции за такава, съветвам те да отидеш при профисионалист, да ти помогне... а за това че си фенка на предаването чесно казано никъде из цялата ти пледоария във форума и чата не пролича, смяташ че да участваш в подобно начинание е обидно... какво трябва да си мисли човек.... колкото до носът ти, извинявай може би бях груба, но факта, че се представяш с друга снимка показва, че може би се притесняваш от визията си и затова използващ чужда, още повече с този ник, с който се подвизаваш, не че нещо ама е липса поне на самоуважение да се наричаш "парцалеса",
Parent От parcalesia Дата 2010-03-03 09:28
Митрева, още ли се чудиш защо не са те избрали да участваш в шоуто... Чуди се, няма лошо. :-)))))
Parent - От spartak Дата 2010-03-03 08:27
е що да не се яви митра на кстинга някакъв проблем ли ти е на фасона ?!?!?
Parent - От parcalesia Дата 2010-03-03 09:28
Я тихо пък ти.
Parent От spartak Дата 2010-03-03 12:18
тихо ше казваш на любовника ти ,пред мен само с да шефе ще се изказваш !!!
Parent - От spartak Дата 2010-03-03 12:21
ама като не ти харесва тука и само плюеш брадара що не си смениш форума с някой друг ами пак тука кибичиш а?!?!?:-))) май не е толкова лошо тука :-))
Parent От parcalesia Дата 2010-03-03 19:22
Спартьоооо, прощавам ти всички тъпи изцепки, направи ме известна, всеки ден ми отделяш внимание, ама и в подписа си да ме сложиш, направо ме ТРОГНА.
- От MAREIA Дата 2010-03-02 18:21 Редактирано 2010-03-03 11:43
Перси!

Извинявай, че само гласувах когато пусна анкетата, без да пишa в темата.

И според мен форума е много грозен, трудно се чете и се разграничават мненията и авторите им, прилича на пчеличката Мая, а на всичкото отгоре, това жълто след известно време започва да действа на психиката и предизвиква агресия. Вярно, че всички сме за жълти книжки, щом гледаме Биг Брадър и дори се лъжеме от време на време да гласуваме, може и това да е била идеята при избор на дизайна на форума.

В чата също обсъждаха, колко дразнещо е това жълто и черно, но не последва такова заяждане като тук. И все още се чудя, какво толкова ядоса Спартак, че си пуснала анкета? Но след всички битки по форумите за всякакви глупости, май не бива изобщо да си задавам такива въпроси.

ако можеш не се ядосвай...

            целувки от мен
Parent - От parcalesia Дата 2010-03-03 07:41
Здравей, Маре,

Много интересно съобщение си постнала, във формата на писмо. Хареса ми.

Оформено по този начин, като, че ли става доста подредено и нагледно, дори черното поизсветлява и се появява нов нюанс- тъмно сив. хахаха

Радвам се, че писа, аз съм тук от време на време, очакваме новия сезон, надявам се да е интересно.

Целувки, поздрави, до скоро.
Parent От spartak Дата 2010-03-04 04:30
парцалесо с тая тема сигурно ще те направят член на ОФ :-)))
Parent От spartak Дата 2010-03-04 04:27
Маре б,благодаря ти за изчерпателния извод !  трябва да се пробваш в нешинал географик,защото според мен си като един научен сатрудник дори не сатрудник а цял академик в сферата на психологията :-) виждам че те валнуват и сериозни теми в живота например като форума на ббф ето такива хора трябват на тази даржава !!! Това е направо похвално !!! цветовете,нюансите ,ама кой каде си бъркал по време на писане ...ето това е истината в живота и пак се повтарям ,че ти имаш дарба да разкриваш тайните на природата !!!май много се загледах в жълтото и веднага ми проблясна един такъв вапрос -защо не дойдеш да ми изследваш .уя ,пък хем може и книга да напишеш после ?!?!
От parcalesia Дата 2010-03-03 07:47
Проба, проба.
А- ха. Ясно.
От MAREIA Дата 2010-03-03 13:30
Big Brother Family
Предварителен сайт на Биг Брадър Фемили. Най-актуалните и интересни видео, новини и снимки.
От parcalesia Дата 2010-03-03 19:21
Маре, мерси, и аз тайно си знаех, че това е временна форма за приютяване на идиотчета.
От rintintin Дата 2010-03-04 07:06
здрасти. проба проба
- От MAREIA Дата 2010-03-04 15:49 Редактирано 2010-03-05 15:33
,,....какво трябва да си мисли човек.... колкото до носът ти, извинявай може би бях груба, но факта, че се представяш с друга снимка показва, че може би се притесняваш от визията си и затова използващ чужда, още повече с този ник, с който се подвизаваш, не че нещо ама е липса поне на самоуважение да се наричаш "парцалеса"

        Митра, по повод това твое изказване, искам да ти кажа, че не е нужно много мозък за да се сетиш, че само човек който няма комплекси относно външния си вид, може да си позволи да си сложи такъв ник, за разлика от реалните ПАРЦАЛЕСИ, които се представят със секси подвеждащи никчета и си слагат за аватари снимки на супер финни  мацки... а като ги видиш тях на снимка, започваш да разбираш, защо все повече мъже минават на левия бряг.

   И oще нещо за което предварително се извинявам, макар че не го заслужаваш след коментара ти за носа, но Перси няма проблем и ако поиска може да си смени ника във всеки един момент,

но ти с това име...
да ти е живо и здраво и ти също.

и засвидетелствай симпатиите си към Спартак/ус по друг начин, а не като скачаш да обиждаш друга жена, без да се интересуваш от това, че той я е предизвикал първи. Поне анкетата да беше,,Харесвате ли Спартак?'' та да го рабера за какво толкова се разпени...

            Забавлявайте  се максимално, може и заедно да го направим,
стига дърлянето с всеки нов ник, да не ви е любимото забавление
:-)
Parent От parcalesia Дата 2010-03-04 19:39
Маре, чудесно казано, съвсем правилно и невероятно естетично като изглед. Много ми харесват постовете ти, искрено им се наслаждавам, те са единственото красиво нещо в този загубен и смотан временен /слава Богу/ форум.

Благодаря за присъствието ти тук.

Ейй, пак забравих да ползвам онази опция, която изпробвах и постнах отговор към Марето...:-)
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-03-05 06:38
Миреа, благодаря, че си отделила толкова внимание да разсъждаваш върху моето изказване, но съм длъжна да уточня някои неща...
1. Дали парцалеса е такава и в реалния си живот, слабо ме интересува. Мое лично мнение е, че това човек с какъв ник се регистрира говори много за неговата същност, повтарям лично мнение. А факта че си слага  "авари снимки на супер финни  мацки", цитирам те, също говори и за това каква парцалеса е в действителност:"а като ги видиш тях на снимка, започваш да разбираш, защо все повече мъже минават на левия бряг" /пак те цитирам/.
2. За името ми съм съгласна, и аз не си го харесвам, ако трябва да бъда честна, но не съм си го избрала аз, а родителите ми, лека им пръст, и от уважение към тях не съм си го сменила до сега. Все пак можеше да решат и по-лошо име да ме сложат....
3. Колкото до симпатии към спартак, тук бъркаш. Техния спор си е техен, дори незнам, чесно казано за какво се дрънкат. Преди няколко дена се включих в чата и там всички се караха с нея. Опитах се да разбера, но парцалеса ме нападна лично и за това и отговорих, но вече не ми се занимава с нея, а и мисля, че този форум и чат не е за да се заяждаме помежду си, а да коментираме случките около Биг Брадър, все пак форума е тяхен.
Права си, че трябва да се забавляваме и да не се караме тук те поддържам изцяло.
Приятен ден от мен!
Parent - От parcalesia Дата 2010-03-05 07:19
Абе, Митрева, ти чуваш ли се какво пишеш. Единственото хубаво нещо в теб е името ти. Как може да си толкова заблудена, че да не знаеш колко красиво, звучно българско име притежаваш. Трябва да си благодарна на родителите си, че не са те кръстили Паола, Ванеса или няква подобна лиготия.
Как може да има толкова заблуден народ, не разбирам.
Приятен ден.
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-03-05 08:51
Може и да е хубаво, незнам, но винаги съм имала комплекси за името си, чесно..., звучи ми малко пенсионерско. А и скоро един участник във чата ми каза, след като ми се извини предварително разбира се, че на цигански означавало - женски полов орган?!?!,разбираш сама как се почувствах... а досега се успокоявах, че означава папска корона и че е името на древен езически бог....
Аз също съм за традиционните български имена и съм кръстила децата си с такива - Стоян, Георги и Антон. Не ги разбирам тези родители, дето кръщават децата си на герои от сериали, известни личности и т.н....
Приятен ден и на теб.
Предишна Следваща Нагоре Тема Предложи семейство за участие в Big Brother Family / Предложи семейство за участие в Big Brother Family / Много грозен форум
1 2 Предишна Следваща  

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill