Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Предложи семейство за участие в Big Brother Family / Предложи семейство за участие в Big Brother Family / Колко сме алчни!?
- От korsar Дата 2010-02-26 14:01
Колко ли трябва да си алчен и морално изпаднал за да участваш(семсйно), където единствена цел са парите!?
Parent От parcalesia Дата 2010-03-01 17:13
Корси, да беше само морала да го прежалим, а то.. :-)
Parent - От Merlin Дата 2010-03-10 14:07
Проба, проба, пост първи... чувствам се като слепец, който си проправя път с ръце :Р за което първо се разписах с един глас в другата тема.
Иначе аз не разбирам, Корс, защо така се възмущаваш от влизането в едно риалити. Някои искат да се покажат "по телевизора", други просто се забавляват. Ние сме такива, каквито сме. Харесваме се на някои, на други - не. Ако все пак бройките в първата група са повече, имаме голям шанс да спечелим от това. А аз като отявлен материалист, ценя подобаващо наградата. Та така, няма смисъл да влагаш такива емоции според мен :-)
Parent - От Merlin Дата 2010-03-10 14:13
Тая усмивка прилича на извънземно (при напън)! :-) :-( :-)
Parent От loza Дата 2010-03-11 11:13
Аз не зная за какво влизат, но ако майка ми и баща ми се опитат да ме вкарат в затвора Биг Брадър ще ги отсвиря за вечни времена, или ще им погодя такива номерца вътре, че ще ме запомнят за цял живот.
Предишна Следваща Нагоре Тема Предложи семейство за участие в Big Brother Family / Предложи семейство за участие в Big Brother Family / Колко сме алчни!?

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill