Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / май всички в този форум сме отчаяни оптимисти
- От mitra.petrova Дата 2010-02-09 14:03
Не знам дали някой друг мисли като мен, но ми се струва, че почти всички в този форум сме отчаяни оптимисти, т.е. чакаме и тайно се надяваме, че като пишим разни мнения и коментари ще бъдем забелязани и евентуално поканени на второ интервю и т.н. Казвам почти всички, защото според мен има и "къртици", т.е. поставени лица от екипа, които да провокират участниците..
Parent - От fihi Дата 2010-02-09 14:40 Редактирано 2010-02-09 14:55
Оптимисти да, но не и отчаяни(говоря за себе си). Все пак надеждата умира последна.
Не знам за поставени лица, но със сигурност хората от екипа следят какво се случва тук(мое мнение). И със сигурност ще направят това което те преценят за добре. Само те знаят какви хора(семейства) търсят и те преценяват кой ще влезе в къщата.
Parent - От mandjarova Дата 2010-02-09 15:09
Zdraveite!I az bqx na kastinga i stignahme do interviuto razpitaxa ni,posle samo muja mi i mu kazali tova be6e ako ima ne6to 6te vi se obadim.Znam che e glupavo,no kato malko dete chakam obajdane :-) sus sigurnost otgovarqme na ediniq ot kriteriite za turseno semeistvo.Gledah interviuto na producenta i tursqt to4no takiva kato nas i bqx na 90% sigurna 4e shte ni se obadqt,no kato 4eta mneniqta tuk i kak nqkoi hora pi6at 4e ve4e sa im zvunqli za vtoriq krug ot kastinga,4e i to4na data kazvat po4vam da se sumnqvam :-( Vupreki 4e spored men na izbranite hora shte im bude suobshteno v po-kusen etap,za da moje da ne se xvalqt nalqvo nadqsno mesec predi shouto cqla Bulgaria shte znae veche koi shte vliza...No vse pak ima li nqkoi na koito sa mu se obadili,ako ima neka se pohvali,bez dopulnitelna informaciq za sebe si za da ne se nadqvame naprazno :-) I ima li nqkoi na koito sled interviuto sa mu kazali neshto pove4e ot:Blagodarim vi,shte vi se obadim ako ima neshto...
Parent - От fihi Дата 2010-02-09 15:15
Що ми се струва, че май не сте чели това което сте подписали??????
Parent - От mandjarova Дата 2010-02-09 15:20
За кое говориш?За онзи договор,който се подписва ли?
Parent - От fihi Дата 2010-02-09 15:21
м..да
Parent - От mandjarova Дата 2010-02-09 15:24
Ами прочетох само,че неможеш да се откажеш ако те изберат и една жена ми каза,че това е само формалност и не е важно.Какво точно имаш предвид че не бива да пиша коментари ли?
Parent - От fihi Дата 2010-02-09 15:28
Мисля си че почти никой не го е чел, и май май ще се окажа прав. А това дали един договор е формалност - прецени сама.
Parent - От mandjarova Дата 2010-02-09 15:32
Ти щом си го чел,защо не ми кажеш къде точно сбърках в коментара си..
Parent От fihi Дата 2010-02-10 06:59
Някъде да вида да съм споменал, че си сбъркала в коментара си?
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-02-10 07:42
аз прочетох само част от договора, признавам си... Прочетох, че не трябва да разгласявам какво е ставало и как се е провел кастинга, че от екипа на предаването могат да използват наши снимки, видиота и изказвания, както намерят за добре и да ги обработват по свое осмотрение, също така, че не поемат разходите ни по време на кастинга и че нямаме право ние да използваме материалите от кастинга за рекламни цели. Съгласна съм че това си е договор и въобще не е формален, както прочетох някъде. Жена от екипа  ни обясни, че този договор е само за този кастинг, а не за следващите.... а не че не означава нищо.
Parent - От mirei-matio Дата 2010-02-10 09:06
Според мен с този договор ,слагат картите на масата и се презастраховат от недоразумения.Евалата им,на който не му изнася да се изнася и да не го подписва. Докато попълвах документите мъжът ми го прочете,след разясненията му се подписах.Не спирайте да се надявате,надеждата крепи човека
Parent От mitra.petrova Дата 2010-02-10 10:18
Така е. По стечение на обстоятелствата се наложи да попълня доста договори /бяхме с близнаците и единия батко/ и затова не ги прочетох обстойно, но до нас имаше една двойка, които като прочетоха, че не им се поемат разходите по време на кастинга се отказаха... /мъжът не знам по каква причина реши че няма да може да си плаща кредитите към банките.../. Явно не е важно само дали четеш договора, а и как го четеш и още по-важно дали разбираш какво четеш... а ако не разбираш - питай.
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-02-10 10:44
А колкото до надеждата - отдавна спрях да се надявам, не само за кастинга, а по принцип, още преди 6 години... Не винаги на добрите хора се случват хубави неща, даже напротив - точно обратното е... Все пак благодаря за пожеланието.
Parent - От mirei-matio Дата 2010-02-10 11:08
След баира има  и склон на доло.Винаги има равновесие на тая земя.Преди години мислех като теб ,а баба все ме оспокояваше с тези думи.Не губи кураж,в живота няма само черно и бяло.В негативизма намери  мъничко оптимизъм, иначе ще се съсипеш.Най важното да сме живи и здрави ,отам на сетне всичко ще се оправи.Лошите неща ни правят по силни,по сплотени и се учим да ценим и малките неща.Не се предавай дерзай
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-02-10 11:14
О, не се предавам, а и съм оптимистка, иначе досега наистина щях да се срина, но понякога този оптимизъм ми идва в повече, особенно като се сблъскам с реалността. Но това е гадна тема и не искам да натоварвам никого. ИЗВИНЕТЕ че подхванах този разговор.
Parent - От mandjarova Дата 2010-02-10 11:20
Специално за кастинга и аз бях голяма оптимистка първия ден,но колкото повече надежда влагам толкова повече се вманиачавам и става все по-лошо..Щом пиша по форуми само и само да разбера нещо значи вече прекалявам с оптимизма.
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-02-10 11:28
Затова почнах темата, че всички тук сме отчаяни оптимисти. Става ми като болесто състояние, все едно тук някой ще ми каже дали съм избрана или не... да не говорим, че ако мъжът разбере, че пиша в подобен форум....
Parent - От mirei-matio Дата 2010-02-10 11:54
Изобщо не мисля че ще ни се обадят.Но  съм заинтригувана от тази мистерия около ББФ.Никаква информация от никаде.Любопитна съм от развитието на нещата
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-02-10 12:03
Според мен би било коректно от тяхна страна да пуснат поне по един SMS на тези, които не са допуснати до следващия кръг, няма да им струва кой знае колко, но пък ще успокоят много надяващи се на чудо душички..... А иначе, около ББ винаги си е било мистерия, затова и толкова хора го чакат с нетърпение.
Parent - От fihi Дата 2010-02-10 12:54
Няма как да пуснат СМС според мен. Нали ако нещо стане с някое от семействата и са пратили на всички СМС че отпадат, няма как да си запълнят бройката. Поне аз така разсъждавам. Пък и ако разкрият повече отколкото трябва няма да бъде толкова интересно по нататък.
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-02-10 13:58
Добре де нали за втория кастинг ще поканят определен брой двойки, от които съответно пак няма всички да влезнат в къщата, така че пак ще си имат резерви колкото искаш. Ставаше дума за това, един вид да благодарят за участието на тези, които няма да стигнат до втория кръг  въобще.
Parent - От fihi Дата 2010-02-10 14:27
Ми те така или иначе благодарят на всички преди да им кажат ДОВИЖДАНЕ! При условие, че са ти казали за Вас кастинга приключи, може да ви се обадим, или нещо от сорта, смятам, че вероятноста да ти се обадет е почти нулева.
Parent От mitra.petrova Дата 2010-02-10 18:17
Може пък и да сте прави, така тръпката е по голяма.... Едни познати участваха в друг кастинг - за моята телевизионна сватба и няколко дена след кастинга получиха благодарствени писма и да ви кажа чесно останаха разочаровани, макар и дори да не се надяваха да продължат... докато при този кастинг всеки се надява, просто явно екипа е успял да предразположи кандидатите да се отпуснат максимално, докато в другия формат моите познати са се панирали и са се  "изложили" - цитирам... БРАВО НА ЕКИПА ОТ МЕН!!!
Parent От spartak Дата 2010-02-09 15:14
правилно !
Parent От spartak Дата 2010-02-09 15:09
като мен например !
От daniela Дата 2010-02-09 20:55
ave kvo va ibe eee  nali zatva e naprain forama vseki da izkazva mnenie i kvo ako ima nqkoi koito da provokira neka e da ima trapka e tuka vseki sa izkazva vseki ima pravo na glas e nadejdata omira posledna neka e ako iskat vsi4ki da sa vatre e tva mislq 4e e v na vseki pravoto da izkaje nqkvo mnenie po toz bigbrother vse pak iskate da mu se vdignat akciite nalizatva e sholoto da se klukarstva
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / май всички в този форум сме отчаяни оптимисти

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill