Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / а тези които са вътре...
- От mitra.petrova Дата 2010-02-07 15:19
Как ще си плащат сметките избраните семейства? Когато бяхме на кастинга едно семейство се отказа от интервю поради тазе причина. На мен ми се видя смешно, може би защото не изплащам апартаменти или нещо такова, но сега като се замисля ми е интересно тези неща как ще са уредени. Защото дори и да влезнат богати, те също имат кредити за бизнеса си, да не говорим че болшенството живеят от кредити, но това е друга тема. А бедните, те пък живеят със заеми от приятели и близки..... Наистина ми е интересно как ще пресъздадат такива условия!?!
Parent - От spartak Дата 2010-02-07 21:08
i az imah sushtia kazus gospojo .otidoh v bankata i pitah razgovariah i mi otgovoriha 4e shte me osvobodiat ot lihveni procenti ako predstavia belejka ot big brother . opitaite i vie ! kusmet
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-02-08 06:47 Редактирано 2010-02-08 06:50
Благодаря за съвета, но аз нямам банкови задължения. Говорех принципно. Банката ще забави плащането, а тока?
Parent - От spartak Дата 2010-02-08 07:03
ami az vi kazah defakto dali za banka dali za toka ili vodata susgtata rabota !
Parent От mitra.petrova Дата 2010-02-08 08:52
БЛАГОДАРЯ, РАЗБРАХ. АКО НИ ОДОБРЯТ ЩЕ ИМАМ В ПРЕДВИД ВАШИТЕ СЪВЕТИ
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / а тези които са вътре...

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill