Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Предложи семейство за участие в Big Brother Family / Предложи семейство за участие в Big Brother Family / Искам да предложа собственото си семейство
- От mitra.petrova Дата 2010-02-06 06:32
Всеки във този форум предлага някакво друго семейство, или поне така казва. Аз обаче искам да предложа собственото си семейство за участие - сем. Драгийски /всъщност нямаме брак и аз съм с друга фамилия/. Смятам че сме доста колоритни и интересни и можем да покажем на зрителите доста - и любов, и скандали,и флиртове, и ривност,и....
Parent От mitra.petrova Дата 2010-02-08 09:09
За връзка с нас можете да попитате някой таксиметров шофьор от най-голямата таксиметрова фирма в града "ЕЛМА ТАКСИ" за "ДРАГАТА" или във верига-ресторанти "ТОНИ 2000" за "ДРАГИЙСКИ" и повярвайте ще разберете.....
От loza Дата 2010-03-11 18:22
Господи, ако майка ми и баща ми се опитат да ме набухат вътре в Биг Брадър ще им разкажа играта. Такива историйки ще им спретна вътре, че ще се молят да излезнат. Луди ли сте, бе хора? Как може доброволно да се подлагате на такава гавра?
Предишна Следваща Нагоре Тема Предложи семейство за участие в Big Brother Family / Предложи семейство за участие в Big Brother Family / Искам да предложа собственото си семейство

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill