Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / Kакви типажи иска да покаже Биг Брадър Фемили според вас?
- От Велчев А.Р. Дата 2010-02-05 16:58
Какво ще кажете за циганско семейство например?
Parent - От dura-bura Дата 2010-02-05 17:17 Редактирано 2010-02-05 17:23
Аз искам да гледам богато семейство което да преживява с малко пари вътре , мъж Казанова,на който жена му е вярна,но подложена на изкушение(от мъжки тип) вътре.Не искам да има обсебени майки,които само за каши у пюрета да говорят.От малцинствата също може.
Parent От spartak Дата 2010-02-05 17:51 Редактирано 2010-02-05 19:37
ti iskash da gledash nevazmonoto be priateliu :-))) zna4e 1- bogat tam niama da vleze da stava kepaze ,osven ako iska da stane publi4na li4nost i da vleze v horskite usti,a na bogatia 4ovek vtoroto mu e ime e- siankata,shtoto iska da e v sianka ako ne me razbirash !!!   2-ako vleze sredno bogat 4ovek tezi hora postoianno im e kahuren kura i niama kak da im stava za da gledash sex :-)) tehnite jeni postoianno sa v griah dori i mislovno :-)) ama ti si maluk kvo da ti obiasniavam sega !
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-02-06 06:24
Ама те нали там богатите ще са си пак богати, а бедните - бедни..... Според мен ще е интересно, ако им сменят местата по някое време, в смисъл богатите да станат бедни, а бедните - богати... Интересно ще е и предложението за изкушенията на половинките, но така не се ли изопачава "идеята за семейство" - те влизат там не за да си ги развалят, а за да покажат, как живеят... Колкото до цигански семейства, въпросът е много спорен, защото има цигански и цигански семейства, едните живеят като копанари и мизерници, а другите са си  съвсем нормални и живеят даже по-добре от половината български семейства. Пък "мизерстващите" роми, те са свикнали да крадат, да мамят и да получават помощи без да работят, там малко трудно ще им осигурят такава "среда"..... А колкото до мъж Казанова с вярна жена.... Биг брадър може да ми се обади да му кажа за едно такова семейство....
Parent - От dura-bura Дата 2010-02-06 07:05
mitra petrova ,като чета твоето изказване познавам моите мисли на 100 процента.Явно имаш телепатични способности.
Parent - От mitra.petrova Дата 2010-02-06 07:39
Не просто явно мислим малко по нестандартно или нещо такова.... Но ми харесва че има хора, които мислят като мен.
Parent От denicabg Дата 2010-02-06 08:54
da i az iskam da gledam takiva tipaji!Da vi kaja nie na kastinga ni6to ne rzbraha za nas,nie sme semejstvo ikoeto jivee s sredenen dohod bih kazala dobre,no v edin moment maja mi kakto rabote6e na 2 raboti i az vzemah maj4inski stana taka 4e go mahnaha ot rabotata mu ednata,a men me sakratiha ot firmata sled maj4instvoto mi,mislq 4e edin takv tipaj sa6to e interesen spored men za6toto e dosta trudno da se svikne na takav jivot.No vseki ima spadove!
Parent От spartak Дата 2010-02-06 09:13
ami moje da oba4e ako e car kiro !
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / Kакви типажи иска да покаже Биг Брадър Фемили според вас?

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill