Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / otka4alkata vesito
От benzin4o Дата 2010-02-04 07:14
Tuk ima edno sa6testvo koeto e nito maj-nito jena.Proklamira nqkakav sait i kara u4astnicite da se registrirat v nego.Az opitah ,no povqrvaite kompa mi otka4i.Pra6ta samo virusi.Molq ne si pi6ete s tova 4udo vesito.Ot ranni zori do kasno ve4er stoi v 4ata i provikva hora tam.Juje do bezbojie.Men za kastinga taka me izlaga.Razkazva edni izmi6liotini i me budalka,a az se pravq na lud 4e ne sam hodil i q razpitvam.Tova e sa6testvo vmanie4eno.
От ppe6eva Дата 2010-02-05 06:52
Zdraveite p[riqteli ,az sam na sashtoto mnenie -''tazi jena e napalno ludnala;,na men mi predstoi kastig v Sofiq i reshih da si popisha s neq iskashe mi se da razbera nqkoi neshta koito sa interesni za tezi koito oshte ne sa bili v'" kuhnqta"'Tq se podigra s men.....pishe nqkakvi izmislici ,posle vidqh v foruma 4e tarsi pomosht'MOLQ POMOGNETE'"Gospodi kakvi hora ima po sveta?
От ppe6eva Дата 2010-02-05 07:04
Gospojo kak ne Vie sram da se podigravate s horata?Vsi4ki tuk sme za da spodelim mnenie da pogovorim, a Vie stoite po cql den i po cqla nost v saita i se 4udite kakva glupost da izmislite i kak da raztalkuvate koe kakvo ozna4ava.Izvinete me ,no"" prostotiqta e po horata""Priqteli ne i se vrazvaite .............
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / otka4alkata vesito

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill