Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / Какво се случва на човек след явяване на кастинг за ББФ?
Анкета Вие сте на кастинг за Биг Брадър. Благодарят ви и ви казват чао. Вие?
Дразня се, че ме отхвърлят без въобще да ме опознаят. 1 7%
Мисля какво е можело да направя по-добре. 3 21%
Поне няма да съжалявам, че не съм се явил. 6 43%
Не съм и няма да ходя на кастинг за Биг Брадър Фемили. 4 29%
- От Велчев А.Р. Дата 2010-02-02 09:36
Аз мислех много за това.
И още мисля.
Вечерта след като се явихме спах трудно.

Бях кандидатсвал за Сървайвър, но там беше по документ.
Пратих снимка в цял ръст и кратка информация за себе си.
Обадиха ми се и тръгнах за София, където попълнихме 24 страници анкетна карта в зала на Софийския университет.
Казаха ни, че сме победители. Че от 28 00 души 650-те от нас все пак сме усмели щом сме преминали първия етап. Че трябва да се радваме и да не съжаляваме, ако не ни потърсят после. Лесно е да се каже.

Но в кастинга за Биг Брадър не беше така.
Отиваш и не знаеш какво те очаква. Може би интервю? Но кога ще разговарят със всички желаещи? А и за какво точно интервю да се подготвим? Когато гледаме Биг Брадър всичко е различно. Ние сме зад телевизорите и ни се струва лесно. Мислим си, че можем да се справим по-добре от повечето от участниците. Мислим си, че ние сме по-подходящи за това предаване. И може би така е нормално. Но вътрешно знаем (поне аз), че в тези участници екипът на предаването е намерил нещо; че те са там поради определено причина, за да задоволят определена аудитория. И най-трудното е че не можем да кажем (поне аз) какво да намерят в нас, каква причина можем да им дадем за да ни вкарат и към какви хора можем да се обърнем, тоест на кого ще сме интересни.

А дали щяха да ни псуват много, ако не дай си Боже ни бяха "дали шанс"? Дали щяха да ни подложат на всякакви подли манипулации за да изстискат всичко нужно без значение искаме или не? Дали щеше да ни е срам после да вървим по улиците на собствения си град? Дали щеше да загубим отношения с роднини, приятели или не дай си Боже със собствения партньор?

Пред телевизора е по-лесно. Но аз отидох на кастинга. Може би прекалено много го мисля.

Как е при вас?
С какви чувства сте след този кастинг?
Какви хора ще бъдат избрани за предаването според вас?
Ще го гледате ли?
Защо не ни одобриха?

Колко много още можех да кажа, да направя, да покажа или радвам се, че участвах, макар и за малко, беше забавно.
Parent - От vesito Дата 2010-02-02 11:50
ami spored men niama kak da kajat na u4astnicite kakvi hora se tursiat,gosodin vel4ev ! zashtoto vsi4ki shte stanat momentni aktiori i shte zabludiat komisiata,ako ne vsi4ki to pone edna 4ast ot tiah i posle ,ako gi izberat,niama da dadut na auditoriata tova,koeto se o4akva ot tiah !!!
Parent - От Велчев А.Р. Дата 2010-02-02 13:57
:-)
Parent - От vesito Дата 2010-02-02 14:11
scientia est licentia et potentia !!!
Parent От nikita Дата 2010-02-02 14:32
Не знамкакво се случва след това,ние се забавлявахме докато бяхме там.След интервюто ни казаха,благодарим ви,и това беше.
Parent От Велчев А.Р. Дата 2010-02-02 14:57
ОК.
Някой друг ще пише ли в темата?
Parent - От dura-bura Дата 2010-02-02 16:14
моето мнение за кастинга във Варна е абсолютно положително,но не мисля да коментирам с подробности.Хората там не ги интересува Какъв си и от къде си,а какво е твоето поведение в различни ситуации.Аз не съм разочарована изобщо.Просто иска да кажа на всички такива,не се отчайвайте.Вие просто сте озтанали излъганиот себе си,не от журито.Самонавили сте се че сте по по най и това ви е изиграло лоша шега.
Parent - От Велчев А.Р. Дата 2010-02-02 16:27
Вие просто сте озтанали излъганиот себе си,не от журито.Самонавили сте се че сте по по най и това ви е изиграло лоша шега.
+1
Parent - От dura-bura Дата 2010-02-02 16:53
Съжалявам г-н Велчев за невежеството ми ,но какво означава + 1
Parent От jan-paul Дата 2010-02-02 17:06
dura-bura, много хубаво мнение - абсолютно го споделям.

За жалост, неудовлетвореността на някои явили се излиза извън граници. Това с особена сила важи за жените.
Това за мен, обаче, е индикация, че е възможно в тоя сезон да са пропуснали злобните, мислещи се за перфектни, обиждащи други хора екземпляри.

Дано изводът ми не е прибързан.
Parent - От Велчев А.Р. Дата 2010-02-02 17:16
+1 човек, който мисли така :-)
Parent - От dura-bura Дата 2010-02-02 17:20
аха.благодаря за подкрепата
Parent - От mirei-matio Дата 2010-02-02 18:39
dura-bura i jan-paul очарована съм от начина по който се изразява те .Радвам се че тук има хора като вас двете.Във събота ще се явим на кастинга в София ,но не отиваме с мисълта че сме спечелили.Мисля и аз да остана с добри впечатления,то е до нагласа.и начин на мислене.Удоволствието е изцяло мое да ви чета.
Parent - От dura-bura Дата 2010-02-02 18:44
Успех на кастинга.Единственото което мога да те посъветвам е да се забавлявате.Не преигравайте,защото прави лошо впечатление на психолозите-имаше такава двойка при нас и те не продължиха напред.Но за там правилно поведение няма.Подхода им се сменя и е абсолютно индивидуален и не се знае при вас как ще бъде.Успех.
Parent От mirei-matio Дата 2010-02-02 18:52
Мн.благодаря, ние не сме от хората които могат да играят.Но ще се забавлява ме, ще ходим с няколко приятелски семейства.Ще е весело ,пък и няма да съжеляваме  че не сме пробвали.
Parent - От Велчев А.Р. Дата 2010-02-02 18:56
Аз бях много напрегнат в началото. Пътуване, чакане, липса на информация, директна конкуренция... Всичко това ме караше да си мисля, че възможността да направя някаква грешка (за която може дори да не разбера) е много голяма. Гледат те, снимат те и ти се чудиш как трябва да се държиш. Нормално е да се притеснява човек. Най-нормалното. Моя съвет към теб е да не се задълбочавате в притесненията си. Защото... ще кажеш ти :-)
Parent От mirei-matio Дата 2010-02-03 07:28
Ох ,това са и моите опасения,притеснението е лош съюзник,дано хората около мен , оспеят да ме расеят за да не му се отдам.Останалите членове от семейството ми не са от най- притеснителните,но аз съм и заради тях.Благодаря ти за съвета ,дано притеснението не е по силно от мен.
Parent От mitra.petrova Дата 2010-02-07 14:38
Ние бяхме на кастинга в Пловдив и останахме много доволни. Бяхме взели децата с нас /близнаци по на 4,5г./ и то не за да се правим на интересни, а просто няма на кой да ги оставим.. Но както и да е. Отидохме преди обед и докато чакахме да ни дойде реда, дойде човек от екипа и ни предложи да оставим децата в детския кът. Тук е мястото да похваля момичетата там, защото моите са доста палави а те ги издържаха и се справиха отлично. Кастинга мина, стигнахме до интервюто, минахме го и ни казаха "благодаря". Преди интервюто се забавлявахме доста с мъжът ми, но оттогава ми е много напрегнато. Живея под напрежение дали ще ни се обадят или пък не и непрекъснато се надявам да получа втора покана. Не знам дали тези, които не са одобрени ще разберат по някакъв начин, никъде не се коментира?
- От daniela Дата 2010-02-06 12:14
Kastinga v bs beshe zabaven bqhme 6 dvoiki ve4erta i imahe mnoo smqh tam reshime da idem ve4erta da izbegnem navalicata i stana golqmo sholo imahe edin 4etirio4ko mnoo smqh s nego edvali 6te sajalqvame za ne6to vajnoto e 4e sa probvahme i vse pak tva e balgariq ima mnoo interesni hora i az spah trudno sled kastinga gledah nomerata koito ni dadoha i si vikah e moje da vleznem no na sledvahtiq den si kazah zamislisa ti si 17 godihno laino priqtelqti e na 18 a deteto e na dve kak 6te pusnat tri deca vatre i nadejdite umrqxa na sledvahtiq den vajnoto e 4ovek da e opital za6to stavat i 4udesa na vsi4ki koito 6te vleznatim jelaq mnooo uspehi i nai dostoiniq da spe4eli
Parent От mirei-matio Дата 2010-02-07 14:11
Здравейте, чувствам се експлозивно , в най-положителна насока и с мн. положителни чувства.И макар не стигнала до края, съм в чудесно настроение."не съжалявам за цветята които са ме спрели с аромата си , ще продължавам да търся други за да им се наслаждавам"
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / Какво се случва на човек след явяване на кастинг за ББФ?

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill