Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / Какви бяха вашите очаквания за кастинга?
От mirei-matio Дата 2010-02-01 13:39
Хора ,най- важното е вие да оцените семейството си и да го обичате..Не може всяко семейство явило се на кастинга да бъде избрано.Пък и цял ден да му бъде отделено за интервю.Не си слагайте на сърце,мнение което е добито от 5 или 10 минути.Аз не бих тръгнала на кастинг с най-голямата кошница, а на разходка .  В България сме все пак.
- От daniela Дата 2010-02-06 13:02
mnoo qsno edno juri kvot iska da govori vajnoto e da se obi4ate vajnoto e da se probvate ne da sluhate kvo vi prikazvat neka ako stat da va obijdat da va narejdat tva e mnenieto na horata ako se interesuvate ot mnenieto na horata mnoo problemi 6te imate nai vajnoto e semeistvoto pak okolnite mogat da govorqt i da mislqt kvo iskat za vas probvaite sa za kastinga ne e strahno mnoo qki igri ima shans da se zapoznaete s drugi semeistva
Parent От denicabg Дата 2010-02-06 14:37
o4akvaneto mi be6e sled 1 krag da si tragnem,no za moe u4udvane stignahme do 2-ri. tova be6e izkarahme si dobre:)))))))az ne vqrvam na kasmeta 4e moje da vlqzat takiva kato nas obiknovenni hora tam.Ta tova be6e nqma za kakvo da sam razo4arovana daje za6toto otidohme na kasmet v 12 na obqd re6ihme v 11 sutrinta.
- От ludmila.k Дата 2010-02-06 18:48
Аз съм супер впечатлена от комисията, според мен те наистина са истински професионалисти....хора с действително голям опит..! нямах никакви очаквания за кастинга,но всичко беше на високо ниво! Едната психоложка Боби е много сладка, имам и педишни впечетления от нея, преди една година тя беше в екипа на друг кастинг и от тогава съм с тези добри впечетления-тогава тя се отнесе  към група дечица по възможно на предрасполагащ начин и децата благодарение на нея приемаха загубата много по леко! Другата психоложка Ани Владимирова, която беше в комисията само с едно изричение успя да каже как точно се чувствам след като пиключиха разговора(10 min) с мен, което може да го направи само един истински пофесионалист! Според мен целият екип заедно с продуцентите са стахотни наистина страхотни!!!!
Parent От mirei-matio Дата 2010-02-08 12:16
Аз бях малко с предобеждения,но всичко беше страхотно.Всички вълнуващи се от предстоещото,самата обстановка,всички онези усмихнати и лъчезарни лица които ни потканяха, към това което ни предстоеше.Емоциите бяха невероятни,до момента не бях участвала в подобно начинание и аъм очарована
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / Какви бяха вашите очаквания за кастинга?

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill