Big Brother family - Не сте влезли с потребителското си име и парола
Форум Помощ Търсене Чат Регистрация Вход
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / НЕОХОДИМИ УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ?
- От kriss Дата 2010-01-09 21:16 Редактирано 2010-01-09 21:22
Здравейте ,аз имам желание да участвам със семейството си, но за да се случи ми е неоходимо да знам дали  BIG BROTHER може да ни усигури следните неща по време на участието в предаването:1.условия за гледане на  малко бебе (очаквано раждане на 20-25.този месец )2.дъщеричката ми е на две години и половина каде ще ходи на градинка?3.На мен за работа която върша ми трябва интернет достъп примерно от 10.00-до 18.00 поне  5 или 6 дена в седмицата,да си взема лаптопа,и възможност за ползване на мобилния през работно време .4.интересува ме и какви договори подписваме и мога ли да си взема електрония подпис или примерно да си повикам нотариус ако е неоходимо да свърша нещо неотложно навън а правилата не позволяват напускане на къщата .Ще пиша и на пощата надявам се да одговорите,поздрави и успешен кастинг ви пожелавам....крис
Parent - От krasi ipeci Дата 2010-01-09 22:40
да ви еба и сайта къ да са запиша ве,тука никой ли не пише
Parent - От totoriba Дата 2010-01-15 15:02
ти не можеш да пишеш а искаш да се запишеш?????!!!!!!!!
Parent От spiri ivanov Дата 2010-01-26 12:00
da no za smetka na tova moje da EBE :-)))))
Предишна Следваща Нагоре Тема Big Brother family - кастинг / Big Brother family - кастинг / НЕОХОДИМИ УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ?

Powered by mwForum 2.20.0 © 1999-2009 Markus Wichitill